Pasukan Kami

Pejabat Ketua Pustakawan

Salleh Hudin bin Mustaffa
Pejabat Ketua Pustakawan
Ketua Pustakawan
6049283600
kp.psb@uum.edu.my
Muhamad Mazlan bin Jalla
Pejabat Ketua Pustakawan, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Timbalan Ketua Pustakawan
6049283602
jmazlan@uum.edu.my
Ketua Jabatan Perkhidmatan Pelanggan
Norazianti binti Zakaria
Pejabat Ketua Pustakawan
Office Secretary
6049283601
norazianti@uum.edu.my

Jabatan Khidmat Pengurusan

Saarif Rosli bin Saarif Ahmad
Bhgn Pentadbiran, Jab. Khidmat Pengurusan
Pegawai Tadbir Kanan
6049283604
srsa@uum.edu.my
Ketua Jabatan Perkhidmatan Pengurusan
Zaiful Izwan bin Ibrahim
Bhgn Pentadbiran, Jab. Khidmat Pengurusan
Penolong Pegawai Tadbir
6049283606
z.izwan@uum.edu.my
Taherah bt Mohamad Rejab
Bhgn Pentadbiran, Jab. Khidmat Pengurusan
Pembantu Tadbir
6049283608
taherah@uum.edu.my
Zaiton binti M Kunhali
Bhgn Pentadbiran, Jab. Khidmat Pengurusan
Pembantu Tadbir
6049283696
tun@uum.edu.my
Rohaida binti Rohani
Bhgn Pentadbiran, Jab. Khidmat Pengurusan
Pembantu Tadbir
6049283608
risc@uum.edu.my
Samsuhaimi bin Ghazali
Bhgn Pentadbiran, Jab. Khidmat Pengurusan
Pembantu Operasi
6049283611
samsuhaimi@uum.edu.my
Khalijah bt. Ahmad
Bhgn Pentadbiran, Jab. Khidmat Pengurusan
Pembantu Tadbir
khalijah@uum.edu.my
Mohd Azwan Hatmi b. Ahmad
Bhgn Pentadbiran, Jab. Khidmat Pengurusan
Pembantu Tadbir
azwan@uum.edu.my

Hanie Azyyati binti Abdul Jamil
Jab. Khidmat Pengurusan, Bhgn Penyelidikan & Komunikasi Korporat
Pustakawan Kanan
6049283637
hanie@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Noraini binti Alias
Jab. Khidmat Pengurusan, Bhgn Penyelidikan & Komunikasi Korporat
Pustakawan
6049283617
anoraini@uum.edu.my
Sakinah binti Zainol
Jab. Khidmat Pengurusan, Bhgn Penyelidikan & Komunikasi Korporat
Pustakawan
6049283607
z.sakinah@uum.edu.my
Azniza binti Ahmad
Jab. Khidmat Pengurusan, Bhgn Penyelidikan & Komunikasi Korporat
Pembantu Pustakawan Kanan
azniza@uum.edu.my
Norashikin binti Ibrahim
Jab. Khidmat Pengurusan, Bhgn Penyelidikan & Komunikasi Korporat
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283620
shikin@uum.edu.my
Ku Azmi bin Ku Ibrahim
Jab. Khidmat Pengurusan, Bhgn Penyelidikan & Komunikasi Korporat
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283620
kuazmi@uum.edu.my

Dr. Mohd Kasri bin Saidon
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Pengarah
6049282610
kasri@uum.edu.my
Ketua Unit
Wan Hanis binti Kamarrudin
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Pustakawan
6049282612
wanhanis@uum.edu.my
Iznan bin Kasim
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Penolong Kurator
6049282613
iznan@uum.edu.my
Mohamad Noor bin Ismail
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Pembantu Pustakawan Kanan
mnismail@uum.edu.my
Hisomuddin bin Abdullah
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Pustakawan
6049282618
a.hisomuddin@uum.edu.my
Airuzaidi bin Abdul Razak
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Pembantu Pustakawan
6049282615
airuzaidi@uum.edu.my
Norazlina Ismail
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Pembantu Setiausaha Pejabat
6049282611
i.norazlina@uum.edu.my
Roslinda binti Abdul Razak
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Pembantu Pustakawan
6049283648
roslinda@uum.edu.my
Mohd Faizal bin Mat Desa
Jab. Khidmat Pengurusan, Unit Muzium Universiti
Pembantu Muzium
6049282615
mohd.faizal@uum.edu.my

Jabatan Perkhidmatan Pelanggan

Asmaniza binti Mansor
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pustakawan Kanan
6049283615
asmaniza@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Norhardi bin Saad
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pustakawan Kanan
6049283616
norhardi@uum.edu.my
Nur Darina Khairil Anwar
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pustakawan
6049283651
n.darina.khairil@uum.edu.my
Norfariza binti Awang
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Perpustakaan Cawangan UUMKL
Pembantu Pustakawan
PSB Cawangan UUM KL
60326103015
norfariza@uum.edu.my
Ranizaton Shinar binti Ramli
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan Kanan
ranizaton@uum.edu.my
Roshadimah binti Awang
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283622
roshadimah@uum.edu.my
Azizan bin Aziz
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283692
a.azizan@uum.edu.my
Asrun Anizam bin Shafie
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan Kanan
asrun@uum.edu.my
Kamaruzzaman bin Sulaiman
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283622
kamaruzzaman@uum.edu.my
Rozana binti Zakaria
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan Kanan
zana@uum.edu.my
Zarina binti Shuib
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan Kanan
s.zarina@uum.edu.my
Latifah Binti Abdullah
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Tadbir
6049283622
latifah.ab@uum.edu.my
Zaihasrim bin Mohd Dawal
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
zaihasrim@uum.edu.my
Noraziman bin Mohamad
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
noraziman@uum.edu.my
Abdul Nasir bin Hassan
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
abdnasir@uum.edu.my
Rusmaini bin Samsudin
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
rusmaini@uum.edu.my
Azlina binti Sailin
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
azlinalin@uum.edu.my
Nur Hafidzoh Asyiqin binti Ahmad
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
asyiqin@uum.edu.my
Izhar bin Hj. Hashim
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
izhar@uum.edu.my
Md Aisha bin Ahmad
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
mdaisha@uum.edu.my
Maziana binti Bakar
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
maziana@uum.edu.my
Norashikin binti Abdul Razak
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
ashikin@uum.edu.my
Abdul Hadi bin Mat Taib
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
abdulhadi@uum.edu.my
Nurfariza binti Muslin
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283621
nurfariza@uum.edu.my
Suraya binti Abu
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283621
asuraya@uum.edu.my
Helmi Salam bin Ab Ghani
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
hsalam@uum.edu.my
Nor Shafizawati binti Shafie
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
shafizawati@uum.edu.my
Ajmal Afif bin Abdul Rais
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
ajmal@uum.edu.my
Mohd Iruan bin Hussin
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
mohdiruan@uum.edu.my
Nurin Jazlina Hamid
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan
Pembantu Pustakawan
6049283622
nurin.jazlina.hamid@uum.edu.my

Suparman bin Sukri
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Koleksi Khas & Media
Pustakawan Kanan
6049283652
suparman@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Mad Affrizi bin Ismail
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Koleksi Khas & Media
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283654
affrizi@uum.edu.my
Mohd Suhairy bin Hashim
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Koleksi Khas & Media
Pembantu Tadbir
suhairy@uum.edu.my
Siti Nor Hajar binti Abdul Rahman
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Koleksi Khas & Media
Pembantu Pustakawan
6049283655
sitihajar@uum.edu.my
Ishar bin Md. Zain
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Koleksi Khas & Media
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283689
ishar@uum.edu.my
Bahrin bin Ismail
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Koleksi Khas & Media
Pembantu Pustakawan Kanan
bahrin@uum.edu.my
Wan Izham bin Wan Abu
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Koleksi Khas & Media
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283654
wanizham@uum.edu.my
Mohamad Fuzi bin Ismail
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Koleksi Khas & Media
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283653
m.fuzi@uum.edu.my

Mazyana binti Hashim
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pustakawan Kanan
6049283636
mazyana@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Nor Allia bt Askandar
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pustakawan
6049283639
norallia@uum.edu.my
Siti Suriyani binti Muhamad
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pustakawan
6049283639
sitisuryani@uum.edu.my
Fadzilah Hussin
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pustakawan
6049283664
fadzilah.hussin@uum.edu.my
Mohd Amirul Kasyful bin Nur Zulkifli
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pembantu Pustakawan
6049283641
amirul.k@uum.edu.my
Sakinah binti Ahmad
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283640
sakinahh@uum.edu.my
Jamaliah bt Ibrahim
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pembantu Tadbir
6049283642
maliah@uum.edu.my
Mohammad Azli bin Azmi
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pembantu Operasi
6049283643
mdazli@uum.edu.my
Noorlyza binti Abd Halim
Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Bhgn Rujukan & Perkhidmatan Maklumat
Pembantu Tadbir
6049283686
noorlyza@uum.edu.my

Norfariza binti Awang
Bhgn Sirkulasi & Perkhidmatan Pembaca, Jab. Perkhidmatan Pelanggan, Perpustakaan Cawangan UUMKL
Pembantu Pustakawan
PSB Cawangan UUM KL
60326103015
norfariza@uum.edu.my

Jabatan Sumber Ilmu

Razak bin Siamin
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Siri
Penolong Ketua Pustakawan
6049283680
srazak@uum.edu.my
Ketua Jabatan Sumber Ilmu
Hasma binti Hj Harun
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Siri
Pustakawan Kanan
6049283645
hasma@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Ahmad Zuki bin Said
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Siri
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283650
ahmadzuki@uum.edu.my
Zuhaida bt Md Zain
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Siri
Pembantu Pustakawan
6049283649
mzuhaida@uum.edu.my
Siti Syariza bt Mohamad Radzi
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Siri
Pembantu Tadbir
6049283648
ctsyariza@uum.edu.my

Rahimah binti Ishak
Bhgn Perolehan, Jab. Sumber Ilmu.
Pustakawan Kanan
6049283663
imah1238@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Azlina binti Ahmad
Bhgn Perolehan, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283618
azlinamad@uum.edu.my
Azman bin Saad
Bhgn Perolehan, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan Kanan
049283665
azmansaad@uum.edu.my
Noor Madiah Ahmad
Bhgn Perolehan, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Tadbir Kanan
6049283668
madiah@uum.edu.my
Norol Aniza binti Natha@Mokhtar
Bhgn Perolehan, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan
6049283667
norol@uum.edu.my
Ahmad bin Yaacob
Bhgn Perolehan, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Am Pejabat
6049283669
ahmad81@uum.edu.my

Norma binti Said
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Pemerosesan Teknik
Pustakawan Kanan
6049283671
norma@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Ku Rosyidi bin Ku Md Radzi
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Pemerosesan Teknik
Pustakawan
kurosyidi@uum.edu.my
Maznah binti Haji Ahmad
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Pemerosesan Teknik
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283672
a.maznah@uum.edu.my
Rozak bin Taib
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Pemerosesan Teknik
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283673
rozak@uum.edu.my
Noor Zaina binti Samsudin @ Shuib
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Pemerosesan Teknik
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283673
noorzaina@uum.edu.my
Safuat Hamzah bin Ibrahim
Jab. Sumber Ilmu, Bhgn Pemerosesan Teknik
Pembantu Pustakawan
6049283672
safuat@uum.edu.my

Norihan binti Anah
Hadiah & Pertukaran, Jab. Sumber Ilmu.
Pustakawan Kanan
6049283685
norihan@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Rosmawati binti Abd Jalil
Hadiah & Pertukaran, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283686
rosmawati@uum.edu.my
Mohd Nor Shabuhan bin Omar
Hadiah & Pertukaran, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan
6049283687
shabuhan@uum.edu.my
Badrulsaman bin Hamid
Hadiah & Pertukaran, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan Kanan
badrul@uum.edu.my
Norlizah binti Saad
Hadiah & Pertukaran, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Tadbir
6049282614
liza952@uum.edu.my

Noorfauziati binti Mat Yatim
Bhgn Arkib, Jab. Sumber Ilmu.
Pustakawan Kanan
6049283681
noorfauziati@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Mohd Amerul Shafiz bin Hasbullah
Bhgn Arkib, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pegawai Arkib
6049283682
amerul@uum.edu.my
Noor Khairul Izani binti Mohammad Nadzim
Bhgn Arkib, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan
6049283683
noorizani@uum.edu.my
Sarkina binti Mat Saad@ Shaari
Bhgn Arkib, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283684
sarkina@uum.edu.my
Abdul Hadi bin Hassan
Bhgn Arkib, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283684
hadi@uum.edu.my
Nasiha Binti Abdul Rashid
Bhgn Arkib, Jab. Sumber Ilmu.
Pembantu Arkib
6049283683
nasiha@uum.edu.my

Jabatan Automasi

Zuraidah binti Darus
Jab. Automasi, Bhgn. Sistem Integrasi Perpustakaan
Pustakawan Kanan
6049283674
dzuraidah@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Siti Norain bt Ismail
Jab. Automasi, Bhgn. Sistem Integrasi Perpustakaan
Pustakawan
6049283675
sitinorain@uum.edu.my
Siti Ainsyah Binti Kamis
Jab. Automasi, Bhgn. Sistem Integrasi Perpustakaan
Pembantu Pustakawan
siti.ainsyah.kamis@uum.edu.my

Mohd Shazwan Nabil bin Shukor
Jab. Automasi, Bhgn. Operasi Komputer & Aplikasi
Pegawai IT
6049283676
shazwan@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Mohamad Samsul Izwan bin Shuib
Jab. Automasi, Bhgn. Operasi Komputer & Aplikasi
Pegawai IT
6049283678
samsul@uum.edu.my
Mohd Farizan bin Mihat
Jab. Automasi, Bhgn. Operasi Komputer & Aplikasi
Juruteknik Komputer
6049283679
mfarizan@uum.edu.my

Ku Safina binti Ku Ismail
Jab. Automasi, Bhgn. ePerpustakaan
Pustakawan Kanan
6049283660
safina@uum.edu.my
Ketua Bahagian
Norazmilah binti Yaakub
Jab. Automasi, Bhgn. ePerpustakaan
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283662
norazmilah@uum.edu.my
Che Hasan bin Hashim
Jab. Automasi, Bhgn. ePerpustakaan
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283653
hasan@uum.edu.my
Nor Zaiyana bt Ab Rasib
Jab. Automasi, Bhgn. ePerpustakaan
Pembantu Pustakawan Kanan
6049283662
zaiyana@uum.edu.my

Kongsi :